ERR Sport

Pühapäeval, 29. augustil kell 14 avatakse Tallinnas Tondiraba pargis Baltimaade ja Skandinaavia suurim välijõusaal 20 seadmega. Kohapeal tutvustab uusi seadmeid ja treeningvõimalusi tunnustatud treener ja terviseedendaja Ott Kiivikas.

Loe artiklit 

Autor https://sport.err.ee/

DELFI

Baltimaade suurimas muudetavate raskustega seadmetest koosnevas kaheosalises välijõusaalis on kokku 20 seadet. Treeningseadmed on sobilikud kõigile olenemata vanusest või treeningtasemest. Ilmastikukindlate seadmetega välijõusaal võimaldab kõigil soovijatel teha efektiivset treeningut aastaringselt, mõistagi saab igaüks treenida endale sobival kellaajal ja tasuta.

Loe artiklit 

Autor https://delfi.ee

REPORTER

Suur osa eestimaalasi ikke veel ei tea, et täiesti tasuta ja mitmetes kohtades Eestis nii Tallinnas, Harjumaal kui ka näiteks Ida- ja Lõuna-Eestis on võimalik ööpäevaringselt teha ka raskustega trenni, ja tehes seda õues, värskes õhus! 

Loe artiklit 

Autor https://reporter.postimees.ee

Pealinn.ee

Tallinna kaasava eelarve raames Õismäe raba terviseraja äärde rajatud treeningväljakud valmivad käesoleval nädalal. Laupäeval, 2. oktoobril kell 13.00 on kõigil huvilistel võimalik Vana-Rannamõisa tee äärse parkla juures asuval treeningväljakul õppida uusi trenažööre kasutama tuntud kulturisti, treeneri ja spordiaktivisti Ott Kiivikase juhendamisel.

Loe artiklit 

Autor https://pealinn.ee/

Postimees.ee

Saku vallas saavad eakad sel kevadel neljapäeva hommikuti treeneri juhendamisel spordikeskuses jõusaalis tasuta käia. Samuti on nad oodatud kolmapäevaõhtustele tasuta trennidele Saku jõujaamas ehk välijõusaalis. Samuti on neil spordikeskuses võimalik teha tasuta tutvust vesivõimlemisega.

Loe artiklit 

Autor Postimees

Meedia ja press

meedia@davidcityline.com