Igaüks meist on loodud liikuma

Trenazööride sari David City Line praeguse nimega Omnigym sai Soomes aastal 2015 parima sporditoote auhinna. Välitingimustes treenimiseks mõeldud Omnigymni trenazöörid on sama mugavad ja efektiivsed kui siseruumidesse mõeldud trenazöörid. Tänu sellele saad ehitada kvaliteetse jõusaali kuhu iganes välja. Väljas treenimine vähendab ka teadlikute treenijate ökoloogist jalajälge.

Toode

Tooted on arendatud selliselt, et igas vanuses kasutaja saaks treenida olenemata tema treenituse tasemest. Omnigym sarjal on patenteeritud raskuse lisamise mehhanism, mis on ainulaadne välitrenazööridel. Biomehaaniliselt väljatöötatud seadmed on turvalised ja võimaldavad efektiivset treeningut. Raskuseid on võimalik muuta 5kg kaupa.   

Mehaanika

Kõik raamid on tehtud terasprofiilist paksusega 4-6mm. Raamide garantii on kakskümmend aastat. Käepide on vedrulukuga, et kasutajal oleks veelgi lihtsam ja ohutum raskust liigutada. Raskuspakil on hooldusvabad kuullaagrid, seadmetele on tehtud AkzoNobel Duplex töötlus. Tänu AkzoNobel Duplex töötlusele peavad trenazöörid vastu ka kõige karmimatele ilmastiku oludele. Istmed ja seljatoed on tehtud polüuretaanist, et vältida libisemist.

Kasutaja

Toodete arendamisel on mõeldud eelkõige kasutajale, seega on iga meie treeningseadme küljes on õpetus koos lihasgruppidega ning QR-koodi abil video õpetus.

Soomes, Helsinkis, tehtud uurimus näitas, et 18 kuu jooksul tehti harjutusi ühes Pirkkola spordi pargis 160 038 korda ehk keskmiselt 284 päevas. Perioodi sisse jäid ka talvekuud.