Igaüks meist on loodud liikuma

Välijõusaali trenažööride sari David City Line praeguse nimega Omnigym sai Soomes aastal 2015 parima sporditoote auhinna. Välitingimustes treenimiseks mõeldud Omnigymni trenazöörid on sama mugavad ja efektiivsed kui siseruumidesse mõeldud trenazöörid. Tänu sellele saad ehitada kvaliteetse välijõusaali kuhu iganes välja. Väljas treenimine vähendab ka teadlikute treenijate ökoloogist jalajälge.

Toode

Välijõusaali seadmed on arendatud selliselt, et igas vanuses kasutaja saaks treenida olenemata tema treenituse tasemest. Omnigym välijõusaali sarjal on patenteeritud raskuse lisamise mehhanism, mis on ainulaadne välitrenazööridel. Biomehaaniliselt väljatöötatud jõusaali seadmed on turvalised ja võimaldavad efektiivset treeningut. Raskuseid on võimalik muuta 5kg kaupa.   

Mehaanika

Kõik raamid on tehtud terasprofiilist paksusega 4-6mm. Raamide garantii on kakskümmend aastat. Käepide on vedrulukuga, et kasutajal oleks veelgi lihtsam ja ohutum raskust liigutada. Raskuspakil on hooldusvabad kuullaagrid, seadmetele on tehtud AkzoNobel Duplex töötlus. Tänu AkzoNobel Duplex töötlusele peavad trenazöörid vastu ka kõige karmimatele ilmastiku oludele. Istmed ja seljatoed on tehtud polüuretaanist, et vältida libisemist.

Kasutaja

Toodete arendamisel on mõeldud eelkõige kasutajale, seega on iga meie välijõusaali treeningseadme küljes õpetus koos lihasgruppidega ning QR-koodi abil leitav harjutusvideo.

Soomes, Helsinkis, tehtud uurimus näitas, et 18 kuu jooksul tehti harjutusi ühes Pirkkola välijõusaalis 160 038 korda ehk keskmiselt 284 päevas. Perioodi sisse jäid ka talvekuud.