Igaüks meist on loodud liikuma

David on juba aastast 1982 disaininud ja leiutanud nii taastusravi kui ka jõusaali treeningseadmeid. Davidi välijõusaali sari City Line valiti Soomes parimaks sporditooteks.  David on tegelenud teadusliku uurimisega juba üle 30 aasta, et luua välijõusaal, mis oleks sama efektiivne kui sisejõusaal aga samas ohutum. Kõik tooted on detailselt läbi mõeldud, et kasutaja saaks parima treening kogemuse.

Toode

David City Line sarjal on patenteeritud raskuse lisamise mehhanism, mis on ainulaadne välitrenazööridel. Biomehaaniliselt väljatöötatud seadmed on turvalised ja võimaldavad efektiivset treeningut. Raskuseid on võimalik muuta 5kg kaupa.

Tooted on arendatud selliselt, et igas vanuses kasutaja saaks treenida olenemata treening tasemest.

David sai aastal 2015 parima sporditoote auhinna.

Mehaanika

Kõik raamid on teras profiilist tehtud, mille paksus on 4-6mm.

Käepide on vedrulukuga, et kasutajal oleks veelgi lihtsam raskust liigutada. Raskuspakil on hooldusvabad kuullaagrid ja seadmetele on tehtud AkzoNobel Duplex töötlus, et peaksid vastu ka kõige karmimatele ilmastiku oludele. Istmed ja seljatoed on tehtud polüuretaanist, et vältida libisemist.

Kõigil toodetel on 20 aastat garantiid. 

Kasutaja

Toodete arendamisel on mõeldud eelkõige kasutajale, seega on iga meie treeningseadme juures on õpetus koos lihasgruppidega ning QR-koodi abil video õpetus.

Soomes, Helsinkis, tehtud uurimus näitas, et 18 kuu jooksul tehti harjutusi ühes Pirkkola spordi pargis 160 038 korda ehk keskmiselt 284 päevas. Perioodi sisse jäid ka talvekuud.

0cef9aea182741d494e97bbc11e27526